Nejlepší herní sluchátka do 3000 kč – březen 2018

Jestli hledáš nové herní sluchátka do hranice 3000 kč. Tak se podívej do mého výběru toho nejlepšího, co se dá v této ceně pořídit. Osobně momentálně sám používám Arctis od SteelSeries.

Nejlepší herní sluchátka do 3000 kč v provedení na uši

HyperX Cloud II Headset

Sluchátka HyperX Cloud II poskytují posluchači velmi věrné podání zvuku a to díky širokému frekvenčnímu rozsahu 15 – 25 000 Hz s impedancí 60 ohmů. Citlivost je uvedena na 98dB +/- 3dB a příkon je 150mW. Kvalitní zvuk zajistí 53mm zvukové měniče, které jsou osazeny do velkých náušníků. Velmi pěkný je také frekvenční rozsah mikrofonu 50–18,000 Hz. Propojení s audio přístroji nebo s počítači či notebooky zajišťuje 1 metru dlouhý kabel, doplněný ještě o 2 metrové prodloužení. Do audio přístrojů se sluchátka zapojují 3,5mm jack konektorem

Koupit tyto sluchátka na ALZA.cz

Podívej se a porovnej si aktuální ceny sluchátek HyperX Cloud II na českém trhu

 

SteelSeries Arctis 3

Úžasná herní sluchátka SteelSeries Arctis 3 nabízí prostorový zvuk 7.1. Jsou vybavená kvalitními 40mm neodymovými měniči, jejichž frekvenční rozsah je velmi pěkných 20 Hz – 22 kHz. Jistě uvítáte ultralehký design s nastavitelným rámem či praktický mikrofon, který je možné zasunout do levého náušníku. Pohodlí i při dlouhém nošení.

Koupit tyto sluchátka na ALZA.cz

Podívej se a porovnej si aktuální ceny sluchátek SteelSeries Arctis 3 na českém trhu

 

Nejlepší herní sluchátka do 3000 kč bezdrátové

Logitech G533 Wireless Gaming Headset

Náhlavní souprava Logitech G533 je vybavena výkonnými reproduktory s podporou 7.1 prostorového zvukucitlivým mikrofonem. Integrovaný mikro pop filtr pro redukci efektu praskání, měniče Pro-G, bezztrátový digitální zvuk. Nastavitelná funkce ozvěny, potlačení šumu.  Ovládání na levém náušníku. Rozměry 197 x 189 x 85 mm a hmotnost 350 gramů.

Koupit tyto sluchátka na ALZA.cz

Podívej se a porovnej si aktuální ceny sluchátek Logitech G533 na českém trhu

 

Nejlepší herní sluchátka do 3000 kč v provedení pecky

MSI Immerse GH10

Jedná se o vysoce kvalitní herní headset do uší poskytující frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz, impedanci 16 Ω a citlivost 95 dB. Pro připojení k zařízení využívá 3,5 mm jack konektor. Má odnímatelný mikrofon a ovládání na kabelu.

Koupit tyto sluchátka na ALZA.cz

Podívej se a porovnej si aktuální ceny sluchátek MSI Immerse GH10 na českém trhu

 

Jestli uvažuješ také o novém herní PC, podívej se na naše články o PC sestavách.

Komentáře

O autorovi: Michal