Nejlepší chytrá televize do 15 000 kč – březen 2018

Dnes zde mám přehled nejlepších televizí do 15 000 kč. Vybral jsem to nejlepší v každé z běžných úhlopříček. Pokud tedy hledáš novou smart TV pokračuj v článku dále.

Nejlepší televize do 15 000 kč s uhlopříčkou 55″ (138 cm)

Vybavte svůj obývací pokoj skutečným multimediálním klenotem a pořiďte si moderní televizor Samsung UE55MU6172 s Ultra HD panelem a s podporou technologie HDR. Tento zástupce moderní šesté řady dostal do vínku spoustu nových technologií, jejichž výsledkem je ohromující obraz, ze kterého nespustíte oči. Ani teď, ani v budoucnu! Model UE55MU6172 má totiž nadčasový design a navíc podporuje i nové vysílací standardy. Stane se tak důležitou součástí vaší domácnosti na hodně, hodně dlouhou dobu. Chcete zažít detailní podívanou v reálných barvách? Vsaďte si na tento certifikovaný 4K Ultra HD televizor, který kromě podpory technologie RGB dodávající obrazu přesné barvy a ostré křivky nabízí také 4× detailnější obraz než dosavadní modely s rozlišením Full HD. Díky certifikaci DVB-T2 si navíc můžete být jisti, že jste připraveni i na novou generaci digitálního televizního vysílání.

Koupit televizor Samsung UE55MU6172 na ALZA.cz

Aktuální ceny na českém trhu.

 

Nejlepší televize do 15 000 kč s uhlopříčkou 43″ (108 cm)

Televizor Philips 43PUS6262 vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak vypadá čtyřnásobek již tak jemného rozlišení Full HD. Kromě vysokého počtu detailů, které díky přepočtu do vyššího rozlišení můžete zakusit i u staršího obsahu, vaší podívanou pozvedne na zcela novou úroveň také IPS panel s podporou technologie HDR Plus. V praxi to znamená široké pozorovací úhly, věrné barvy a vysoký jas s kontrastem i u značně komplikovaných scén s velmi světlými a tmavými místy, čemuž pomůže i schopnost lokálního stmívání u podsvícení panelu. Kromě špičkového obrazu jistě oceníte také realistický zvuk s plnými basy a věrnými výškami, jakož i chytré možnosti plynoucí z označení Smart TV. Sledování videí a filmů z internetu, prohlížení webu nebo dokonce hraní her je tedy samozřejmostí.

Koupit televizor Philips 43PUS6262 na ALZA.cz

Aktuální ceny na českém trhu.

 

Nejlepší televize do 15 000 kč s uhlopříčkou 49″ (123 cm)

Televizor LG 49UJ6307 je 49“ SMART televizor s úhlopříčkou 123 cm se špičkovým rozlišením 4K. Tento televizor vás kromě designu zaujme a ohromí i řadou vychytaných funkcí a technologií, díky kterým si budete moci naplno vychutnávat špičkový obraz plný jasných a sytých barev nebo mohutný a bohatý zvuk, který vás doslova pohltí.  Obrazové funkce a technologie: HDR10, HLG, H.249 kodek, VP9, 4K upscaler a Magic Zoom. Hudební výkon 2.0 reproduktorů 20 W, DTS dekodér, bezdrátová zvuková synchronizace a připraveno pro magic sound tuning. Chytré funkce: operační systém webOS 3.5, nahrávání TV vysílání, připojení klávesnice a myši, magic mobile connection a bluetooth. Podpora Wi-Di, DLNA, Miracast, Wi-Fi. Konektory: 2x RF vstup, komponentní vstup, optický výstup, LAN, CI slot, 3x HDMI 6G, 2x USB 2.0. Energetická třída A.

Koupit televizor LG 49UJ6307 na ALZA.cz

Aktuální ceny na českém trhu.

 

To nejlepší z kategorie televizory z portálu Heureka.cz

Komentáře

O autorovi: Michal